بخش نیرو و گشتاور

آزمایشگاه کالیبراسیون نیرو شرکت مهندسی سنجش دقیق پاسارگاد با استفاده از تجهیزات با صحت بالا قادر به ارائه خدمات کالیبراسیون برای انواع لودسل و تنسایل با قابلیت اندازه‌گیری نیروی فشاری تا ۲۴۰ تُن، نیروی کششی تا ۵۰ تُن، اندازه‌گیری سرعت خطی دستگاه‌های کشش یا فشار همچنین، جابجایی دستگاه کشش یا فشار و اکستنسیومتر در سایت یا محل شرکت‌ها می باشد، ضمناً این شرکت قادر به انجام کالیبراسیون نیروسنج‌های عقربه‌ای، دیجیتالی نیز می باشد. این آزمایشگاه با دراختیار داشتن دستگاه‌های مولد نیرو در آزمایشگاه توانایی کالیبره کردن انواع سنسورها نیرو در محل آزمایشگاه را نیز دارد. همچنین کارشناسان این آزمایشگاه قادر به ارائه خدمات کالیبراسیون برای انواع دستگاه تست مقاومت بتون (جک بتون شکن)، پرووینگ رینگ (Proving Rings)، دینامومتر رینگی (Ring Dynamometer) در گستره مختلف است.

banner5

آزمایشگاه کالیبراسیون گشتاور شرکت مهندسی سنجش دقیق پاسارگاد با استفاده از تجهیزات گشتاورسنجی خدمات کالیبراسیون انواع گشتاورسنج‌ها (ترک متر) ترک رنچ‌ها مورداستفاده در صنایع و کارخانجات ارائه می‌نماید.

 

بخش فشار

آزمایشگاه کالیبراسیون فشار شرکت مهندسی سنجش دقیق پاسارگاد با استفاده از کالیبراتور و انواع نشان دهنده دقیق و متخصصین مجرب قادر به انجام کالیبراسیون انواع فشارسنج‌های دیجیتال، عقربه‌ای، تست گیج‌ها، خلاءسنج‌ها، مانومترهای ستون آب و ستون جیوه‌ای، شیرهای اطمینان و ثبات های فشار می باشد.

pressure-calibration


جداول آزمایشگاه فشار

جداول آزمایشگاه فشار

pdf

جداول آزمایشگاه نیرو گشتاور

1396 © شرکت مهندسی سنجش دقیق پاسارگاد . تمامی حقوق این وب سایت محفوظ بوده و هرگونه استفاده از مطالب مجاز نمی باشد.