مرداد ۱۹, ۱۳۹۵

درباره ما

شرکت مهندسی سنجش دقیق پاسارگاد در سال ۱۳۸۹ با هدف ترویج و توسعه فرهنگ اندازه شناسی و ارائه خدمات کالیبراسیون و اندازه گیری دقیق به صنایع مختلف کشور تأسیس گردید. مدیریت ارشد و کارشناسان این مجموعه با اتکا به علم و تجارب چندین ساله خود در زمینه اندازه شناسی در همان بدو تأسیس موفق به اخذ صلاحیت همکاری با سارمان ملی استاندارد ایران در زمینه کالیبراسیون شدند همچنین سال ۱۳۹۱ پس از ارزیابی انجام شده توسط مرکز ملی تأیید صلاحیت ایران موفق به اخذ گواهینامه ISO/IEC 17025 گردید. lab

شرکت مهندسی سنجش دقیق پاسارگاد با توجه به نیاز صنایع کشور به خدمات کالیبراسیون و جایگاه نقش آن در بهبود کیفیت و بهره­‌وری توسط اساتید دانشگاه و کارشناسان مجرب حوزه مهندسی کالیبراسیون با بیش از چندین سال سابقه اجرایی و کارشناسی با اخذ مدارک بین‌المللی از موسسات معتبری نظیر DKD و PTB آلمان و هم دارا بودن گواهی تأیید صلاحیت NACI/LAB/367 از مرکز ملی تأیید صلاحیت ایران در زمینه نیرو و جرم، دما، حجم شیمی، فشار الکتریک و ابعاد خدمات خود را به مشتریان خود ارائه می نماید.

calibration

تمامی تجهیزات کالیبره شده توسط شرکت مهندسی سنجش دقیق پاسارگاد از قابلیت ردیابی به یکاهای سیستم بین المللی یکاها (SI) از طریق مرکز اندازه شناسی ملی کشور و سایر مراکز معتبری نظیر DKD، UKAS، NIST برخوردار است.

با تغییر در ارکان مدیریتی شرکت، مدیران جدید تلاشی مضاعفی در ارتقاء سطح خدمات کالیبراسیون در ابعاد وسیع‌تر را متحمل شدند که در نتیجه آن رسیدن به یک حد مطلوب در ارائه خدمات کالیبراسیون در گستره قابل توجهی گردید که پس ازارزیابی در ابتدا سال ۱۳۹۵ توسط مرکز تایید صلاحیت ایران این امکان برای مشتریان بوجود آمد. البته این شرکت در آینده‌‌ای نزذیک در جهت ارتقاء فعالیت‌های کالیبراسیون خود به مشتریان اخبار خوبی دارد.

 

1396 © شرکت مهندسی سنجش دقیق پاسارگاد . تمامی حقوق این وب سایت محفوظ بوده و هرگونه استفاده از مطالب مجاز نمی باشد.